مقالات و دانستنی ها

 • #
  معرفی بهترین نرم افزار های حسابداری رایگان 1398

  بهترین نرم افزارهای حسابداری کدامند؟ این سوال کلی تر از آن است که بتوان به آن یک پاسخ روشن داد، مثل این است به بپرسیم بهترین خودرو کدام وسیله نقلیه و کدام شرکت خودروسازی است. برای پاسخ، باید اول روشن کنیم بهترین نرم افزار حسابداری برای چه کاری، مثل اینکه بپرسیم بهترین خودرو برای چه منظوری. ..

  1398/02/17
 • #
  نکاتی کلیدی برای استفاده بهینه از نرم افزار انبارداری کاکتوس

  برای استفاده بهینه از یک نرم افزار، مثلا برنامه انبارداری کاکتوس، لازم است از یک طرف توانمندی های متنوع نرم افزار را بشناسیم، و از سوی دیگر اجزا کلیدی گردش کارمان را شناسایی و تفکیک کنیم تا بدینقرار مشخص کنیم برای قسمت های کارمان از کدامین قابلیت نرم افزار بهتر است استفاده نماییم.

  1397/07/15
 • #
  استفاده بهینه از نرم افزار حسابداری مالی کاکتوس

  نرم افزارهای مالی اداری کاکتوس، مثلا برنامه حسابداری مالی یا برنامه انبارداری، ابزاری است که می توان آن را به صورت درست و بهینه استفاده کرد یا به صورت ناقص و با کارآیی کم. از این منظر، برای استفاده از برنامه های کاکتوس، مثل استفاده از هر ابزاری، باید دید نحوه استفاده بهینه از آن به چه صورت است.

  1397/07/12
 • #
  تا چه حد نیاز داریم از فناوری های روز نرم افزاری استفاده کنیم ؟

  در استفاده از نرم افزارهای مالی اداری، مثلا برنامه حسابداری، ما همواره با یک چالش مواجهیم: اینکه در مقابل رشد شتابان فن آوری های نرم افزاری و امکانات جدید، به چه میزان از برنامه های موجودمان دست بکشیم و به فن آوری های جدید رو بیاوریم؟ وقتیکه ما از یک نرم افزار حسابداری خاص استفاده می کنیم و امورات کسب و کارمان را مدیریت می کنیم نیازی به ارتقا یا تعویض برنامه نمی بینیم. خصوصا با توجه به اینکه ارتقا نرم افزار، و بیشتر از آن تعویض نرم افزار هزینه های آشکار و پنهان خود را داراست: هزینه آموزش ...

  1397/06/17
 • #
  انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری - امکان طراحی نرم افزار بر اساس درخواست مدیران تا چه میزان امکان پذیر است؟

  نرم افزارهای مالی اداری، مثلا نرم افزار حسابداری براساس اصول مدون، تدوین می گردد و این اصول الزاما با نگاه مدیریت به گردش کار کسب و کار خود یکسان نیست...

  1397/06/12
 • #
  جدول حقوق و مزایای سال های 86 تا 96

  در این صفحه می توانید تمام اطلاعات ﺣﺪاﻗﻞ حقوق و مزایای مشمول قانون کار مربوط به سال های 1386 تا 1396 را مشاهده کنید .

  1397/05/09
 • #
  10 اشتباهی که باید هنگام انتخاب نرم افزار حسابداری از آنها اجتناب کنید

  پیشرفت و موفقیت یک مجموعه در گرو تمرکز روی نقاط اصلی و کلیدی است که توجه به بخش حسابداری و کنترل درآمد ها و هزینه ها یکی از اصلی ترین آنهاست و در این بین انتخاب درست یک نرم افزار حسابداری مرز بین یک مدیریت آسان یا دشوار ، موفق یا ناموفق را مشخص می کند . در اینجا به بخشی از اشتباهاتی که معمولا افراد و شرکت ها در انتخاب یک نرم افزار حسابداری انجام می دهند را بررسی می کنیم .

  1397/04/27
 • #
  امتیازات استفاده از نرم افزار حسابداری

  حسابداری تا سال 1980 به روش دستی انجام می شد اما بعد از آن و زمانی که کامپیوترها به بازار آمدند نرم افزار های حسابداری دقیق و قابل اعتماد کار خود را آغاز کردند. در یک نرم افزار حسابداری مجموعه ای از فعالیت ها ، محاسبات و کنترل ها جهت جمع آوری ، ثبت ، دسته بندی و خلاصه سازی اطلاعات حسابداری به منظور تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری مدیران طراحی شده اند این مقاله امتیازات استفاده از نرم افزار حسابداری را با هم مرور می کنیم .

  1397/04/25
 • #
  تجربیات شغلی حسابداری - بخش اول نرم افزار حسابداری

  هر حسابداری بسته به میزان حضور خود در بازار کار تجربیاتی دارد که این تجربیات واقعی برای کسانی که به دنبال کسب اطلاعات از محیط کار حسابداری در عمل هستند بسیار با ارزش است ، این اطلاعات معمولا شامل جنبه های مختلفی هستند و سعی ما بر این است که برخی از این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهیم .

  1397/04/07
 • #
  امکانات متنوع بارکد در نرم افزار های کاکتوس

  تمامی نرم افزار های کاکتوس ، شامل نرم افزار انبارداری، نرم افزار خرید و فروش، و نرم افزار صنعتی ، دارای امکانات متنوعی برای استفاده از بارکد خوان می باشند این امکانات به صورت خلاصه در ادامه آورده شده اند .

  1397/04/06